Підтримка

У Rawlplug ми дуже добре знаємо, що кожен проект – це великий процес, що складається з багатьох етапів, з залученням багатьох фахівців, і тільки ідеальний підбір усіх елементів дозволяє отримати ефектний кінцевий результат. EasyFix – це ефект нашого багаторічного досвіду, ноу-хау та багатьох зусиль, спрямованих на створення рішень, які відповідатимуть найсуворішим вимогам галузевих професіоналів. Це результат нашої близької, повсякденної співпраці з тими, для кого ми створюємо наші продукти та розробляємо наші послуги – саме тому ми впевнені, що комплексна й комплементарна пропозиція Rawlplug ідеально відповідає Вашим потребам.

Що таке EasyFix?

Додаток EasyFix – це професійна, інноваційна програма для розрахунку кріплень, яка не підставі введених, навіть найбільш специфічних даних, дозволяє підбирати оптимальні кількісні та якісні рішення у сфері кріплень, використовуючи професійну продукцію марки Rawlplug. Розрахунки враховують індивідуальний характер даного діапазону робіт і найсучасніші стандарти, у відповідності з нормами ETAG, EAD і вимогами Eurocode. Програма охоплює чотири основні типи робіт: анкерне кріплення в бетонній і цегельній основі, конструкційні з’єднання з арматурними прутами, вітрові розрахунки, а також дорожні та мостові розрахунки. Для ще кращої персоналізації отриманого результату, EasyFix було розподілено на спеціалізовані модулі, які відповідають окремим сегментам будівельних робіт.

Як встановити EasyFix?

Програма Easyfix – це безкоштовний додаток, призначений для кожного, хто займається в своїй повсякденній діяльності проектуванням будівельних об’єктів, з використанням професійних кріплень. Щоб отримати доступ до програми, достатньо завантажити файл установки з закладки Завантажити EasyFix. Установка почнеться автоматично після відкриття файлу. Програма доступна для систем Windows і macOS.

Як мені зареєструватися?

Щоб можна було скористатися усіма функціями програми, достатньо зареєструватися, вказавши ім’я користувача та пароль. У верхній частині сторінки знаходиться кнопка, яка скеровує Вас до вікна реєстрації. Після утворення облікового запису Ви отримаєте Rawlplug ID – індивідуальний номер, який забезпечує можливість доступу до всіх послуг з портфоліо Rawlplug, у тому числі до розширеної версії EasyFix.

Як мені отримати ключ доступу?

Ключ доступу Ви отримаєте після реєстрації, або – якщо Ви вже маєте обліковий запис – після входу в систему. Після процесу генерування послідовність цифр, яка утворює ключ доступу, відобразиться на екрані комп’ютера, звідки її можна буде скопіювати. Ключ доступу також буде відправлено на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти.

Що саме дозволяють робити розширені функції програми?

Повна версія EasyFix пропонує додаткові, розширені функції в модулі Бетон; це, зокрема:

- можливість вказувати потрібні вогневі та сейсмічні навантаження;

- вибір відповідного проектного методу;

- оптимізація вибору кріплень вже на етапі вступного проектування, шляхом використання додаткових функцій: визначення потрібної товщини плити, дистанційне кріплення, продовження отворів, асиметричне розташування анкерів і оптимізація підібраних кріплень у реальному часі

Крім того – доступ до всіх інших модулів, опис яких наведено у відповідному розділі.

faq list

Hавчальні посібники

EasyFix - Rawlplug's professional calculation application

24m 12s

Інструкції з експлуатації

керівництво
керівництво

- ENG, 1.23 MB

Вступ - інструкція з експлуатації
Вступ - інструкція з експлуатації

- ENG, 429.53 KB

Модуль бетон - інструкція з експлуатації
Модуль бетон - інструкція з експлуатації

- ENG, 2.86 MB

Модуль Балюстрада - інструкція з експлуатації
Модуль Балюстрада - інструкція з експлуатації

- ENG, 2.75 MB

Модуль армування - інструкція з експлуатації
Модуль армування - інструкція з експлуатації

- ENG, 1.52 MB

Модуль Дахи - інструкція з експлуатації
Модуль Дахи - інструкція з експлуатації

- ENG, 985.74 KB

Модуль Фасади - інструкція з експлуатації
Модуль Фасади - інструкція з експлуатації

- ENG, 2.78 MB

Модуль бетон - приклад
Модуль бетон - приклад

- ENG, 3.77 MB

Не знайшли потрібної відповіді?

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам її знайти. Вкажіть у контактній формі будь-які матеріали, які стосуються EasyFix і до яких Ви хотіли би отримати доступ.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    * обов'язкові поля

    Go to top
    Download Win Download macOS
    caret-down close facebook-letter facebook-square hamburger-2 hamburger home-orange home ico-loading icon-comment icon-search icon-watch instagram-square linkedin-square pause play twitter-square youtube