Podpora

Ve firmě Rawlplug dobře víme, že každý projekt je obrovským, víceetapovým záměrem, do kterého je zapojeno mnoho specialistů, a teprve ideální přizpůsobení všech prvků vytvoří efektivní celek. EasyFix je výsledek našich mnoholetých zkušeností, know-how a neustálého úsilí o poskytování řešení, která splňují nejvyšší požadavky profesionálů v oboru. Je to výsledek naší blízké, každodenní spolupráce s těmi, pro které tvoříme naše výrobky a kterým dedikujeme služby – proto jsme si jisti, že komplexní a komplementární nabídka Rawlplug ideálně odpovídá vašim potřebám.

Co je EasyFix?

Aplikace EasyFix je profesionální, inovativní program pro výpočet upevnění, který na základě zadaných, dokonce i nejspecifičtějších údajů, vybírá optimální kvantitativní a kvalitativní řešení v rozsahu upevnění, s využitím profesionálních výrobků značky Rawlplug. Výpočty zohledňují individuální charakter daného rozsahu prací a nejnovější standardy, v souladu s posuzovacími dokumenty ETAG, EAD a směrnicemi Eurocode. Program obsahuje čtyři nadřazené rozsahy činností: kotvení do betonového a zděného podkladu, konstrukční spoje s armovacími tyčemi, větrové výpočty a silniční a mostní výpočty. Aby bylo možné ještě více personalizovat dodané výsledky, byl EasyFix rozdělen na specializované moduly, které odpovídají jednotlivým segmentům stavebních prací.

Jak nainstalovat EasyFix?

Program Easyfix je bezplatná aplikace, určená pro každého, kdo denně navrhuje stavební objekty, s použitím profesionálního upevnění. Aby bylo možné získat přístup k programu, stačí si stáhnout instalační soubor ze záložky Stáhnout EasyFix. Instalace proběhne automaticky po otevření souboru. Program je dostupný pro systémy Windows a Mac OS.

Jak se mohu zaregistrovat?

Abyste mohli používat všechny funkce programu, stačí, abyste se zaregistrovali a zadali přihlašovací jméno a heslo. V horní části obrazovky se nachází tlačítko, které vás přesměruje do registračního okna. Po vytvoření účtu získáte Rawlplug ID – individuální číslo, umožňující přístup ke všem službám z portfolia Rawlplug, také rozšířené verze programu EasyFix.

Jak mohu získat aktivační klíč?

Aktivační klíč získáte po zaregistrování nebo – pokud již máte účet – po přihlášení se. Po vygenerování řady číslic, která tvoří aktivační klíč, se zobrazí na displeji počítače, odkud si jej budete moci zkopírovat. Aktivační klíč zašleme také na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.

Jak přesný rozsah obsahují rozšířené funkce programu?

Úplná verze EasyFix nabízí další, rozšířené funkcionality v modulu beton – jsou to mj.

– možnost zadání vyžadovaného požárního a seismického zatížení;

– výběr vhodné projektové metody;

– optimalizace výběru upevnění již v úvodní etapě projektování, díky použití dalších funkcí: stanovení vyžadované tloušťky desky, rozpěrné upevnění, prodloužení otvorů, asymetrické rozmístění kotev a optimalizace přizpůsobeného upevnění v reálném čase.

Navíc nabízí všechny ostatní moduly, které byly specifikovány v popisné sekci.

faq list

Tutoriály

EasyFix - Rawlplug's professional calculation application

24m 11s

Návod k obsluze

Programový průvodce
Programový průvodce

- ENG, 1.23 MB

Úvod - návod k obsluze
Úvod - návod k obsluze

- ENG, 429.53 KB

Modul beton - návod k obsluze
Modul beton - návod k obsluze

- ENG, 2.86 MB

Modul zábradlí - návod k obsluze
Modul zábradlí - návod k obsluze

- ENG, 2.75 MB

Modul rebar - návod k obsluze
Modul rebar - návod k obsluze

- ENG, 1.52 MB

Modul střechy - návod k obsluze
Modul střechy - návod k obsluze

- ENG, 985.74 KB

Modul fasády - návod k obsluze
Modul fasády - návod k obsluze

- ENG, 2.78 MB

Modul beton - case study
Modul beton - case study

- ENG, 3.77 MB

Nenašli jste odpovědi, které jste hledali?

Kontaktujte nás a pomůžeme vám je získat. Prostřednictvím kontaktního formuláře se zeptejte na libovolné materiály týkající se EasyFix, ke kterým byste chtěli získat přístup.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  * Požadovaná pole

  Go to top
  Download Win Download macOS
  caret-down close facebook-letter facebook-square hamburger-2 hamburger home-orange home ico-loading icon-comment icon-search icon-watch instagram-square linkedin-square pause play twitter-square youtube